Vyvolávání Duchů - Návody

8. května 2007 v 21:19 | danissko
Zde jsem se pokusil sesbírat veškeré návody co jsem našel..

JAK MŮŽEME VYVOLAT DUCHY

Je mnoho způsobů, jak vyvolávat duchy, proto vám uvedu jen nějaké. Sami si vyzkoušejte jaké vyvolávání vám bude nejvíce vyhovovat a podle něj se řiďte.

a) Nejprve si vytvoříme úplně kompletní abecedu i s háčky. Poté k tomu ještě přidáme: ano, ne, nevím, číslice od jedné do deseti. Připravíme si skleničku z čirého skla a ne moc velkou. Nyní abecedu rozdáme dokolečka na hladký povrch, po kterém by sklenička lehce jezdila. Jeden z vás uchopí skleničku a řekne: "Vyvoláváme tě duchu (jeho jméno), prosím přijď mezi nás" a foukne do skleničky a položí ji doprostřed kruhu abecedy otočenou tak, aby byl otvor skleničky na desce. Jakmile toto dořeknete musíte všichni, kdo vyvolávají položit lehce ukazováček na skleničku. Po chvilce se zeptáte jestli je duch přítomen a on by měl najet na "ano" poté se můžete ptát na jakékoli otázky. A nezapomeňte mu vždy poděkovat. Když ducha chcete odvolat, tak řeknete "odvolávám" a pustíte prsty za skleničky a skleničku otočíte.

b) Sedneme si do kruhu a chytneme se za ruce. Zavřeme oči. Opakujeme 3x "Vyvoláváme tě duchu (jeho jméno) prosíme tě přijď mezi nás" pak se ho zeptáme: jestli jsi zde přítomen, udělej znamení, kterého by jsme se nebáli. Potom se ptáme na otázky, ale tak , aby se na otázky dalo odpovídat ano a ne. Ukázka: Budu někdy bohatá? Jestli ano, tak uděl znamení.

-----------------------------------------------------------

Návod na vyvolávaní duchů
Takže nyní vás naučíme jak se vyvolávají duchové...

krok 1.sedněte si s kamarádama do kolečka..

krok2. určete si nějakou věc podle které budete určovat jestli v místnosti duch je nebo ne

krok3.Všichni zavřete oči a jeden řekne:Duchu Boženo Němcová(to je příklad,místo toho můžete říct jiné jméno mrtvého) pokud tu jsi tak shoď ten hřeben z poličky(viz krok 2.můžete si vybrat jakýkoli předmět)

krok4:Otevřete oči.Jestli předmět spadl tak duch v místnosti je...

NEBO TAKÉ TAKHLE:
Vyvolávání:

Nejoblíbenější vyvolávání je typu: V bílém lese, v bílém kočáru, v bílé rakvi leží Božena Němcová (můžeš si doplnit koho chceš). Je to stručné a vhodné pro začátečníky.Pro pokročilejší je vhodnější tento typ a co k tomu potřebuješ: Svíčku s vysokým knotem a potřebné údaje o postavě s kterou si budeš povídat.

Postup: Zatáhněte žaluzie (záclony), aby byla v místnosti neproniknutelná tma a sedněte si s kámoškou na zem.

Poté rozsviťte svíčku a počkejte až rozhoří.Připravte si údaje typu: Josef Novák, zemřel 1923-1984 a pak nejdůležitější otázky-Jsi přítomen v této místnosti?- Zemřel si přirozenou smrtí?

A pak společně opakuje text: Josefi nováku zemřelý v roce 1923-1984 pokud jsi v této místnosti dej nám svoje znamení prudkým pohnutím plamene svíčky. Tuto formulku opakujte nejméně třikrát.

Pak položte otázku na kterou jde odpovědět ANO-NE. Pokud ano dej nám to vědět prudkým pohybem plamene svíčky. Zase zopakovat třikrát. Ke konci ho odvolejte formulí: Odvolávám vás Josefe Nováku do říše mrtvých.

Svíčku zhasněte a ukliďte vyvolávání skončilo.

Vyvolávání dobré energie (zcela neškodné) Nepotřebujete svíčku, nic nepotřebujete. Chyťte se za malíčky. A začněte odříkávat formulku: Dobrá energie zjev se a dej nám svoje znamení. Zopakujte 3krát. A pak pozorujte změny v okolí.

-----------------------------------------------------------

Pravidla pro vyvolávání duchů

· Nevyvolávejte ducha pouze pro vaši zábavu nebo na naléhání jiné osoby, a to bez přípravy.

· Vždy buďte alespoň dva, pozvěte vašeho přítele nebo přítelkyni.

· Samotný akt provádějte nejlépe v noci, kdy je nejméně atmosférických poruch.

· V určený den neužívejte alkohol, omezte kávu a kouření, nejste sladkosti, ani maso.

· Vyjděte si do přírody, do lesa, kde jsou mohutné stromy (můžete je i obejmout), meditujte a navštivte nějaký hřbitov a položte květiny na opuštěný hrob.

· Obstarejte si spiritistickou tabulku, která slouží jako pomůcka k navázání kontaktů s jiným světem.

· Podložku dáme na kulatý stůl o jedné noze, který musí být celý ze dřeva, bez kovových šroubů (mějte na mysli, že železo odpuzuje duchy jak dobré, tak i zlé).

· Připravte si malý porcelánový talířek, nebo dřevěné, dobře opracované kolečko a na něm zakreslíme velkou šipku.

· Nezbytné budou taky dvě voskové svíčky, zapálené po celou dobu seance. Pro jistotu položte stroužky česneku k noze stolu pro odpuzení různých astrálních vampírů a zlých duchů.

· Vyberte mezi sebou nejvíce mediální osobu, která bude s duchem hovořit a někoho, kdo bude mimo vytvořený kruh a bude vše zapisovat.

· Místnost, kde budete vše provádět, by měla být dobře vyvětraná a nerušená okolními vlivy.

· Před začátkem se společně pomodlete, nebo se pohroužete do meditace. Buďte klidní a uvolnění.

· Každý účastník musí mít obě nohy položeny pevně na podlaze a oba ukazováčky položeny na okraj talířku, nebo kolečka.

· Vybrané médium poprosí ducha zemřelého, na kterém jste se předem domluvili, aby se objevil.

· Nakonec poděkujte duchům nebo duchovi a představujte si, jak nehmotná bytost odchází v pokoji pryč.

· Poté zapalte kadidlo nebo šalvěj a pro zbavení negativních sil se vykoupejte ve slané vodě.

Spiritistická tabulka

Příklad spiritistické tabulky, zvané také Ouija, Weeja nebo Weeji. Obsahuje v půlkruhu nebo v kruhu napsanou abecedu a čísla od jedné do devíti, včetně nuly a také slova ANO, NE, NEVÍM a NEMOHU ODPOVĚDĚT. Podobné tabulky jsou velmi oblíbené mezi americkými teenagery jako desková hra.


Jakmile se talířek (kolečko nebo dřevěná šipka) začne pohybovat, musíte se podřídit jeho pohybům. Můžeme začít klást otázky a šipka bude ukazovat ano nebo ne, nebo se bude zastavovat na číslech či písmenech, která dávají odpověď na naši otázku. Úplně na závěr bychom měli skončit klepnutím na konec.

Mějte na paměti

- Nechtěná materializace zlého ducha může být uskutečněna i takovým způsobem, že vezme na sebe podobu zemřelého, kterého všichni zúčastnění znali, aby vás oklamal.
- Bude-li mezi vámi někdo, kdo si dělá z toho legraci, kontakt se přeruší, nebo se vůbec neuskuteční .
- Otázky si připravte předem a neklaďte hloupé a nesmyslné dotazy (otázky typu: "Kdy zemřu?" nejsou rozumné).
- Neustále se dotýkejte prsty talířku, vytváříte tím energii, která takto zásobuje ducha.
- Také vás může navštívit duch šprýmař, neberte vážně vše, co vám tabulka řekne.

Nejlepší čas na vyvolávání je od 6 hodin v noci
Při vyvolávání je nejlepší na sobě mít černé oblečení
Vyvolávání získá tajemný nádech, jestliže zakryjete lampičku kusem červené látky a potom ji rožnete
Nechte si otevřené okno, aby mohl duch přijít i odejít
Nejlepší vyvolávání je vždy při svíčce
Čím více osob, tím to je lepší
Pro efektní vyvolávání můžete dokola rozdělat malé čajové svíčky

-----------------------------------------------------------

! Varování !
Vyvolávání duchů není žádná obyčejná hra. Je to souboj s duchy zemřelých. Může se stát, že se ti vše vymkne z ruky a ty už se pak do smrti nezbavíš duchů, kteří ti budou otravovat život, v horším případě i tvoje zdraví. Proto si dobře všechno rozmysli, než si začneš pohrávat s něčím, co je zcela mimo naše chápání! Uvědom si, že existují věci, které nikdo z nás smrtelných nemůže ovlivnit! Jsou také zlí duchové, kteří odolají jakémukoliv zaříkání! A ještě něco - pokud nebudeš skutečně věřit, nikdy se ti vyvolávání nepodaří !

Co budeš potřebovat?
* svíčky ( kolik jen chceš ) , stolek , popřípadě i desku s písmeny nebo třeba jen sklenici , pro případ nouze růženec , kříž z dubového dřeva ovázaný rudou nití atd.
* V zatemněné místnosti se sedněte dokola kolem stolku. V místnosti mohou svítit pouze svíčky. Pak zavřete na chvíli oči a jen tak relaxujte. Snažte se nemyslet na nic určitého. Připravte svou mysl na nepochopitelné zážitky. Pak se dohodněte, jaké bude vaše znamení. Může to být třeba bouchání nohy od stolku, nebo pohyb sklenicí. Pokud máte desku s písmeny, položte na ni jakýkoliv předmět. Vyvolaný duch bude předmětem hýbat a ukazovat na jednotlivá písmena. Pak ještě musíte zvolit mluvčího, který ducha vyvolá. Také se domluvte, koho budete vyvolávat ( bylo by dobré zvolit nekonfliktní osobu ). Položte ruce na stůl tak, aby se dotýkaly malíčky vedle sedících osob. Také se musí dotýkat oba palce. Soustřeďte své myšlenky na ducha, kterého vyvoláváte. Vyvolávání je v tomto případě jednoduché - postačí věty typu ,, DUCHU MÉ ZEMŘELÉ BABIČKY , VYVOLÁVÁM TĚ V TUTO POZDNÍ HODINU. ZJEV SE NÁM A OZŘEJMI NĚKTERÉ SKUTEČNOSTI , KTERÉ JSOU NÁM UTAJENÉ! " Nemusí to znít přesně takto, ale jakkoliv podobně. Pak už se jen zeptejte, jestli je v místnosti, a pokud odpoví kladně, můžete se ho ptát, na co vás napadne. POZOR! Nikdy nezapomeňte na konci seance ducha zase odvolat . Postačí jednoduchá větička - ,, DUCHU , DĚKUJEME TI ZA POMOC, KTEROU JSI NÁM POSKYTL A TEĎ SE VRAŤ, KAM NÁLEŽÍŠ. ODVOLÁVÁME TĚ Z NAŠEHO SVĚTA, A PROTO SE JIŽ MEZI NÁS SMRTELNÉ NEVRACEJ ! " opět to nemusí znít přesně...


-----------------------------------------------------------

Vyvolávání duchů !!!

Ještě než vám řeknu jak se vyvolávají duchové!Tak vám něco musím říct!:Je to velmi nebezpečné můžete mýt halucinace,můžou vás ti duchové otravovat vedne v noci ale taky můžete zemřít!Ale jestli ste odvážní tak to můžete udělat ale dávejte si pozor!Tak začneme!
První co potřebujete jsou tři svíčky musí být otevřené okno!Nejméně tři lidi a tma v místnosti!Sednete si do kolečka do turka achytíte se za ruce!Pěkně ruka na ruku!V kruhu musí být volno pro ducha co vyvoláte!
Zavřete oči a společně dokola říkejte nahlas:Nejmocnější duchu přid knám a vyslíš naší prozbu!

-----------------------------------------------------------

jak na to

Místnost, ve které hodláte vyvolávat duchy, musí být zatemněna, prostor by měly osvětlovat jen svíčky, kterých může být maximálně 13. Duchařská seance může začít po 18. hodině a musí končit nejpozději ve 3. hodiny ráno. Všichni přítomní by se měli obléknout do tmavého oděvu, nejlépe do černé barvy. Před zahájením seance se může tlumeně pustit vážná hudba, vhodné jsou barokní chorály.

Na spiristickém stolku položte kruhovou desku, např. z bílé čtvrtky či lepenkového papíru o poloměru zhruba 30 cm, obtaženou černou fixou. Uvnitř je třeba narýsovat kružnici o poloměru 20 cm a do vzniklého kruhu vepsat písmena abecedy a číslice od nuly do deseti. Na jednu stranu vnitřního kruhu napište ANO, na druhou NE, doprostřed do menšího kroužku vepíšte NEVÍM a proti němu NEMOHU. Potom si ještě připravíme dvě svíčky a skleničku. Z přítomných lidí vybereme médium - člověka, který je odvážný a nemá blízko k hysterii. Tento člověk se musí naučit několik magických formulí, které slouží k přivolání ducha a k ochraně před démony. Přítomní se posadí kolem spiritistického stolku. Ten, kdo organizačně vede seanci, zapálí dvě svíčky, vezme připravenou skleničku a vyzve zúčastněné, aby do ní každý dýchl. Poté se touto sklenkou uhasí obě svíčky a sklenička se postaví dnem vzhůru do kruhu na slova NEVÍM a NEMOHU. Přítomní položí dva prsty na obrácené dno skleničky a nastává čas pro médium. Magická formule - ABRAKADABRA - vytvořená spojením tří krátkých aramejských slov, znamenají v překladu "oživuji mrtvého". Předříkává se tak, že se postupně ubírá jedno písmenko: ABRAKADABR, ABRAKADAB, ABRAKADA ... atd. Při posledním písmenku se duch zjeví. Médium vyzve ducha ke kontaktu. Jeho přítomnost se nejčastěji projeví závanem studeného vzduchu. Je nutné, aby všichni přítomní zachovali chladnou hlavu a ticho. Médium se zeptá, s kým má tu čest, a to tím způsobem, aby duch mohl odpovídat jen ANO nebo NE. Sklenička se sama začne k těmto písmenkům pohybovat. Má-li médium pocit nebezpečí, může jej zažehnat slovem AGLA - je to kabalistická magická formule složená z hebrejské věty: "Ty jsi mocný ve věčnosti, pane", a zapuzuje nečisté okultní síly.
Na závěr seance se médium postaví se vztyčenými pažemi a s dlaněmi nahoru a vyslovuje své prosby a díky duchům, kteří přišli k magickému stolečku.
-----------------------------------------------------------
Nejjednodušší a účinné způsoby vyvolávání, kdy jde o skutečné vyvolání ducha a nikoliv komunikaci pomocí spiritistické tabulky a skleničky jsou
1/Využití spánku. Používané bylo velmi často ve starověku. Viz Jamblichos z Chalkidy, O mysteriích egyptských, profesor František Lexa, Staroegyptské čarodějnictví, Řecké magické papyry.........
Nejjednodušší je myslet na jméno volaného ducha každý večer před usnutím, pokud možno při nádechu, aby se jméno ozývalo jakoby v hrudi, staří mágové psali v "srdci". A od začátku musí mít člověk na mysli, proč ducha volá, jinak se při zjevení často lekne a celá námaha je zbytečná.
2/Využití zrcadla, které se pozžívá jako koncentrační pomůcka.

Postupy jsou dobré pro volání andílků, lepších diblíků a pohanských bůžků. Nehodí se pro vyvolávání duchů zemřelých a zlých démonů.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (167)
Zobrazit starší komentáře

101 david david | 2. června 2011 v 20:08 | Reagovat

strašně mě to láká,ale moc vám děkuju za ty komenty, věřím na to, rozmyslel jsem si to, dělat to nebudu, díky všem

102 Mata Mata | E-mail | 10. června 2011 v 21:21 | Reagovat

ahojte, ja by som to chcela skusit ale nwm ci to vijde a dost sa bojim po tych komentaroch. chcem sa spytat ci treba aj dake farebne sviecky a koho mam vyvolat. spolu nas bude 5 tak dik dopredu piste na piatrikova.m@gmail.com

103 twomedium twomedium | 15. června 2011 v 12:12 | Reagovat

Když vyvoláme ducha někoho z cizí země bude nám odpovídat např. anglicky??????

104 nikolkatatinke=love!!!!!! nikolkatatinke=love!!!!!! | E-mail | 20. června 2011 v 19:39 | Reagovat

asi se poseru bacha duch

105 Nym Nym | 9. července 2011 v 0:04 | Reagovat

nevěřim na to ale vyvolávali sme boženu protože bob marley nepřišel. Božena tu fakt byla! Během vyvolávání se nic nestalo, smál sem se tomu, nevěřil jsem... ale najednou se rozsvítilo světlo - vypínač na druhý straně místnosti..zrovna sem na něj čuměl a nikdo u něj nestál. je to halda, zkusime hitlera nebo zodiaca

106 warriorscats warriorscats | E-mail | 21. srpna 2011 v 20:09 | Reagovat

je to především sranda v tom že to rozhodně stojí za pokus vždyť se  nic nestane hahaha

107 MeThOd MeThOd | 1. listopadu 2011 v 13:05 | Reagovat

Cawte ludia chcem sa vas opytat ze ci sa to moze vyvolavat aj vonku ale sa to musi iba v miestnosti ??? lebo z kamosmy to chceme ist vyskusat do lesa :)

108 Audi Martas Audi Martas | 5. listopadu 2011 v 12:06 | Reagovat

lol některe komenty a příběhy fakt k smíchu a hlavně jak tu každy píše: zapoměl/a sem ho odvolat.... :-D No rad sem si to vše přečetl zasmal se a jdu dále :-D sice věřím že to jde... ale vam se směju věk v rozmezi 7-12 let :-D podle toho pisma těch chyb a toho jak to píšete

109 Audi Martas Audi Martas | 5. listopadu 2011 v 12:08 | Reagovat

chcete být duležiti co? :D Znám jednoho co to dělal ale vykroutil se ztoho je to dospělý člověk.... a měl štěstí..... uspěl diky tomu že začal chodit do kostela....

110 Kevin Lackó Kevin Lackó | E-mail | 12. ledna 2012 v 19:53 | Reagovat

[20]: moja sestra vyvolavala moji prababku s kamoskamy a tiez ked sme chceli odvolat ju tak zahsla svicka pohar se rozbil....ale ja s mimy kamosmi zvokli vyvolavat duchy a vsetko zviklo byt v poriadku ale raz sme stretli zleho ducha a objavil sa moj strazny anjel a odohnala toho zleho ducha.. ale ajtak sme este niekedy zvikli vyvolat ducha ten duch je nas kamos a stale ked ho vyvolame tak sa pitame ci sa tesy ze sme ho vyvolali a dava znamenie na ano a ked sa spytame ci je nas kamarad tak tiez dava znamenie na ano..... PS: ja mam otvorene cakry okrem zakladneho a solar plexusa ostatne mam otvorene tak niektorych duchov vidim

111 JAN JAN | 13. ledna 2012 v 16:40 | Reagovat

CHCETE VIDĚT HUSTÝ FOTKY TAK JSI NA GOOGLE NAPIŠTE SEX A DEJTE SI ORÁSKY

112 JAN JAN | 13. ledna 2012 v 16:41 | Reagovat

SEX

113 pro dana pro dana | 2. února 2012 v 15:32 | Reagovat

[112]: chtěla bych.. :*

114 manasececeksesekekec manasececeksesekekec | 2. února 2012 v 15:35 | Reagovat

[8]: fakt, a jak treba, s kym mas kontakt

115 Cutee♥:* Cutee♥:* | 20. února 2012 v 21:05 | Reagovat

Ahojky, moc mě to lákalo,ale rozmyslela jsem si to, díky

116 Evolet Evolet | 11. března 2012 v 20:36 | Reagovat

Ahoj...chci se zeptat...Všude se píše abychom nevvolávali duchy sami, ale já nemám nikoho s kým to udělat a strašně moc si chci popovídat s dědečkem, nepamatuji si ho, mám jen jeho fotku, řekněte mi proč nemůžu sama vyvolat ducha a jestli to jde tak jak?

117 Ewa Cullen Ewa Cullen | E-mail | Web | 8. dubna 2012 v 18:47 | Reagovat

ahoj... moc bych chtěla s něčím pomoci... když jsme s kámoškou vyvolávali duchy, jednoho jsme omilem zapomněli odvolat (u nás doma) a já od té doby vidím duchy co by jsem s tím mněla udělat??

118 adela adela | E-mail | 18. dubna 2012 v 15:16 | Reagovat

ahoj hrozně to chci vyzkoušet takže to vyzkouším dnes večer o půlnoci 00:00 chtěla jsem si to rozmyslet,ale láká mě to

119 yvet a niky yvet a niky | E-mail | 2. července 2012 v 14:21 | Reagovat

zklousely sme to a nic se nestalo je to picovina!!!

120 Nell Nell | 7. července 2012 v 20:40 | Reagovat

[3]:co by se s talo kdybych se ho zeptala že umřel nebo jak ?:O

121 Nela Nela | E-mail | 7. července 2012 v 20:54 | Reagovat

Ahoj , mám jednu velice důležitou otázku a budu ráda když mi na ní odpovíte někdo kdo tomu více rozumí na email . Chodila jsem na koně , kde jsem se skamarádila s jedním koněm , strašně jsme si rozumněli vždycky jak jsem přišla do stájí zařehtal, mazlil se semnou , a ostatní trenéry, lidi z klubu k sobě moc nepouštěl. Byli jsme dobří kamarádi . Cítila jsem k němu to co k žádnému jinému koni , prostě doopravdickou přátelskou lásku . Kamarádi napořád. Ale jednoho dne ho odvezli na jatka , protože si ho nikdo nechtěl koupit , byl nemocný a ještě k tomu ho nějaký chlapek který ho měl na vyzkoušení jako že si ho koupí uplně zničil . Takže ho teda poslali na jatka . Já jsem vůbec nevěděla co sním je všichni ze stáje trenéři,jezdci atd. miříkali že je v pořádku že je na prázdninách . A pak jednoho dne jsem jela s jedním jezdcem v metru a tak jsme si povídali , a já jsem se ho zeptala jestli náhodou neví co je s artým a on mi řekl že šel na jatka . Znáte to měla jsem záchvat v meru bylo mi jedno jestli jsou tam lidi nebo ne prostě jsem brečela, řvala a prosila ať to není pravda. Ještě ten den jsem v tom metru změnila směr a jela na koně tam jsem vystartovala po trenérce jak mi mohla lhát a nechat mě žít v naději že ho ještě někdy uvidím . ona nic neříkala . .
Chtěla jsme se teda zeptat . Jestli je to dobrý nápad ho vyvolávat . Na co se ho mám ptát , neb jestli to jde se ho na něco ptát . Jaký mám udělat postup . A co udělat proto aby se nestalo nic zlého . Děkuji za vaší odpověď .

122 Martíí Martíí | 8. srpna 2012 v 1:33 | Reagovat

když chci vyvolat ducha někoho, kdo mluvil anglicky bude mi rozumět? Nebo si mám vybrat radši nějakého čecha?

123 Kája Kája | E-mail | 16. září 2012 v 16:26 | Reagovat

Na duchy věřím .. ale nikdy se mi nepovedlo žádného vyvolat .. chci to skusit .. chci aby mi dal duch znamení ..
ale docela se bojím .. nevím co bych dělala kdyby se opravdu něco stalo .. např by něco spadlo a tak .. ale láká mě to ... :\\

124 Kája Kája | E-mail | 16. září 2012 v 16:27 | Reagovat

Myslím že angličan bude těžko rozumět česky .. !!

125 Kája Kája | E-mail | 16. září 2012 v 16:28 | Reagovat

Může mi někdo napsat přesný postup vyvolání ducha aby se to povedlo + jak se odvolává ..
děkuji ;)

126 Lol Lol | E-mail | 13. května 2013 v 18:28 | Reagovat

nebuď hned tak sprostej!!!!!!

127 Magda Magda | E-mail | 27. července 2013 v 20:30 | Reagovat

před rokem mi umřel děda a teď bych tala všechno za to kdybych sím mohla strávit třebas jen jednu minutu, ale zároven se moc bojím že se něco pokazí  prosím poraďte mi jak bych se s ním mohla BEZPEČNĚ spojit. děda pro mě byl oporou a teď po jeho smrti se na mě všechno zřítilo

128 Jirkas Jirkas | E-mail | 5. srpna 2013 v 18:57 | Reagovat

Všichni tu vyvolávaj Boženu, proč? :D Proč zrovna jí? :D snáze vyvoláte logicky lidi, které jste znali osobně a ke kterým jste měli velice kladné pocity :) prostě logicky vám to pomůže si dotyčného líp představit, líp vycítit a hlavně ho znáte a on zná vás... ;)

129 Ella Ella | 12. srpna 2013 v 20:55 | Reagovat

[3]: denissko proč bych se neměla ptát jak umřel!! to ho naštve nebo co??

130 Michal Michal | E-mail | Web | 27. srpna 2013 v 18:01 | Reagovat

Vyvolával jsem ducha a nic se nestalo

131 tess :) tess :) | 13. listopadu 2013 v 18:46 | Reagovat

ses posral ne? na vyvolávání zodiaca nám zemřela jedna kámoška :'(

132 tess :) tess :) | 13. listopadu 2013 v 20:14 | Reagovat

jak mám poznat hodné a zlé duchy?

133 ....... ....... | 3. prosince 2013 v 17:30 | Reagovat

čarodějky se zrodily z popela dračího tak požádej dabla samotného jenž umři!kdo si to přečet tak do 5 dnů umře musela jsem to napsat jinak bych umřela do 5 dnů kdo si to přečet tak to napište do jinýho blogu nebo umřete do 5 dnů a to fakt!!!!! do kelu…

134 Werůů Werůů | E-mail | 6. prosince 2013 v 23:45 | Reagovat

Takže jak začít..
Věřím na duchy, věřím celkově na nadpřirozeno.. Jezdím na internát a už jsem tam zažila dost paranormálních věcí.. Otevírala a zavírala se nám skříňka, zničehonic se nám otevřely dveře.. A proto jsem se zaměřila na nadpřirozeno.. Baví mě to čít si všeobecně o duchách, démonech,.. Vím, že  existují..
Proto jsem se od minulého týdne zaměřila na Astrální cestování.. Kdo neví co to je, vygooglete si to :P A dooprady se mi to podařilo..
A tuto neděli (8.12.) bych s kámoškama chtěla vyzkoušet vyvolání ducha mé babičky, kterou jsem měla nadevše ráda a ráda bych se ji zeptala na pár otázek.. Ještě se dvěma kámoškama z pokoje jsem domluvená, že přineseme svíčku a zápalky na náš rituál.. Jsme domluveni že necháme v malé chodbičce svítit světlo, necháme otevřené dveře a vše budeme točit na mobil, záběry dáme posléze na youtube..
Ale je tu jeden problém.. strašně miluju horory i když se u nich bojím tak že mám týden noční můry.. A proto se toho vyvolávání trochu bojím.. Nevím co jste zažili vy, co jste duchy vyvolávaly, co se stalo, jak jste to dokázali,... ale já věřím, že to dokážeme.. že dokážeme bezpečně projít celým rituálem a že se nahranému videu budeme jen smát:D

Nějaké připomínky, vaše příběhy mi klidně posílejte na email, ráda si vás vyslechnu :)
Děkuju Werůů :)

135 Kačka:) Kačka:) | 14. prosince 2013 v 20:08 | Reagovat

Prosím tě s tím že bychom měli se modlit, nebo něják se oblíkat mi příjde ujetý -,- Možná vám se to povedlo když jste to udělaly.. Ale vím není to nic lehkého.. Je těžší ho odvolat než ho přivolat, jen málokomu se povede s duchem mluvit.. Mě by zajímalo kolik je tomu člověku co má tenhle blog :DDD

136 maty 444 maty 444 | 1. února 2014 v 14:58 | Reagovat

vyvolávali sme duchy s mou rodinou a kamaradkou vyvolávali sme holku jmenem sally kamarádka na to moc nevěří ale po dni jsem šel dolů do koupelny a na stěně bylo napsáno odvolejte mně jinak umřete do tídne zařvu áááá!!!! mamka přiběhne a řekne co řvu ukážu na stěnu a mamka říká že tam nic není že zase blouzním řekl jsem to kamošce vetřídě ta mi věřila o páté hodině se jí rozteklo z nosu a bila celá bledá a pak najednou z ničeho nic mně také teklo z nosu pak seme šli z kámoškou ven do opuštěného domu a tam spatříla na posteli malou holčičku jak sedí na posteli v americké uniformně a byla celá černobílá a nekdo ze sklepa na ní volal saly
pak sme jí odvolaly a od té doby kamoška protestuje že se mnou duchy vyvolávat nebude ale oba dva vně věříme

137 felistan kazatel felistan kazatel | E-mail | 9. února 2014 v 11:22 | Reagovat

dobrý den všichni chtěl bych se zeptat jestly víte něco víc o bloody merry já toho vím docela dost ale chtěl bych víc

138 felistan kazatel felistan kazatel | E-mail | 9. února 2014 v 11:22 | Reagovat

dobrý den všichni chtěl bych se zeptat jestly víte něco víc o bloody merry já toho vím docela dost ale chtěl bych víc

139 Jana Jana | E-mail | 10. února 2014 v 21:51 | Reagovat

jde abych vyvolala ducha svého pejska ?

140 Mansur Terloev Mansur Terloev | 22. dubna 2014 v 19:52 | Reagovat

Chtěl sem zkusit vyvolat ducha,ale posral sem se strachy

141 Nika Nika | E-mail | 19. května 2014 v 20:09 | Reagovat

Ahoj chceme s kámoškama vyvolat duchy ale docela se bojíme... poraďte nám jak ho vyvolat bezpečně?... A přesný postup jak ho vyvolat... a jak odvolat... a dalo by se vyvolat i zvíře?... děkujeme předem za odpověď.

142 ondra ondra | E-mail | 31. května 2014 v 0:23 | Reagovat

skouselis me to skamaradem jenom ze nas přerušila moje mama ale řekla že je to nebezpečnéééééé ale ja jsem odvažny tak žeto skusim sesvo rodinou

143 ondra ondra | E-mail | 31. května 2014 v 0:23 | Reagovat

skouselis me to skamaradem jenom ze nas přerušila moje mama ale řekla že je to nebezpečnéééééé ale ja jsem odvažny tak žeto skusim sesvo rodinou

144 ondra ondra | E-mail | 31. května 2014 v 0:23 | Reagovat

skouselis me to skamaradem jenom ze nas přerušila moje mama ale řekla že je to nebezpečnéééééé ale ja jsem odvažny tak žeto skusim sesvo rodinou

145 natymiss natymiss | E-mail | 21. srpna 2014 v 14:11 | Reagovat

Když někoho vyvolám. Můžu se ho zeptat jak umřel? Stalo by se něco.

146 Worthleskyy Worthleskyy | 30. srpna 2014 v 17:09 | Reagovat

Hej normalne ja jsem byl s kamoskou na zachodech a tam jsme vyvolavaly Samaru a .. od ty doby jsme moji kamosku nevidel :XX je nezvestna bylo to i ve zpravach .. takze to skuste taky :)

147 lukas lukas | 22. října 2014 v 14:55 | Reagovat

čarodějky se zrodily z popela dračího tak požádej dabla samotného jenž umři!kdo si to přečet tak do 5 dnů umře musela jsem to napsat jinak bych umřela do 5 dnů kdo si to přečet tak to napište do jinýho blogu nebo umřete do 5 dnů a to fakt!!!!! do kelu…

148 scaryclownies scaryclownies | Web | 29. října 2014 v 21:32 | Reagovat

tenhle článek mě rozhodně oslovil.. úžasné! teď už mám o dost větší respekt k duchům než předtím..děkuji moc.. :)

149 M. M. | 22. prosince 2014 v 16:44 | Reagovat

No,
dneska jsem si koupila velkou svíčku. Napadlo mě, že bych mohla přemluvit sestru a zkusit to s ní a pak jsem na internetu našla tohle. Přečetla jsem si všechny komentáře a dělat to nebudu. Většina lidí vyvolává jen tak pro zábavu duchy bezdůvodně. Všem se to "samozřejmě" povede a pak sem napíšou svou zkušenost. Teda většinou se jim ani duch nepodaří odvolat a tak tam zůstane. Nehledě na to, že další den se povede toho samého duch vyvolat někomu úplně jinému a "jejda" taky ho neodvolal. Možná kdybych se s někým určitým chtěla spojit tak jo, kdybych měla otázky na někoho blízkýho nebo tak, ale jinak je trapný si tim dělat srandu z mrtvejch

150 terkasssinka terkasssinka | Web | 4. ledna 2015 v 14:58 | Reagovat

už se těším až to dneska zkusím :DDD
chtěla jsem se zeptat máte někdo s tímto pozitivní zprávu???

151 AnetKa AnetKa | 16. ledna 2015 v 22:53 | Reagovat

Tohle čtu asi 21krát  ten samej okopírovanej článek dokola .. Proč dpč vśichni kopírují ? To si neumíš napsat sama větší píčovinu než tohle? :) myslím že bys to zvládla ;) a nekopíruj kurva ... Neni to tvá lráce .. Nezasloužíš si  uznání za kopírování mrdko :)

152 Anet Anet | 11. února 2015 v 22:54 | Reagovat

Ahoj mám jenom dotaz vyvolávání duchů a démonů není asi to samý?? :)

153 Pipipn Pipipn | E-mail | 15. března 2015 v 18:44 | Reagovat

Nesmysl. Duch neexistuje. Jsou to kraviyn. Ale když se lidi nudí tak a´t se baví pi--vinama...

154 huhu huhu | E-mail | Web | 6. dubna 2015 v 16:22 | Reagovat

http://aukro.cz/ouija-deska-i5243675798.html

155 Elena Elena | 28. května 2015 v 20:06 | Reagovat

Skusím to. Moc bych chtěla vyvolat svého prastrýce kterého jsem měla ráda.

156 Wee Wee | E-mail | 13. června 2015 v 18:34 | Reagovat

[116]: Nedávno mi umřel dědeček a já bych se s ním chtěla jenom naposledy setkat, říct mu jak moc ho mám ráda a že mi chybí, protože když umřel byla sem mimo, jenže je tu problém, že nemám s kým to udělat, přijde mi hloupé říkat to někomu z rodiny a nikdo z mých kamarádů ho neznal, takže je to taky hloupé. Upřímě je mi docela jedno jestli přivolám i někoho kdo mě bude otravovat, protože to pro mě moc znamená ale jak to udělat jenom v jednom člověku? Poradíte mi někdo prosím? :/ :)

157 magie magie | 23. června 2015 v 3:01 | Reagovat

čarodějky se zrodily z popela dračího tak požádej ďábla samotného jenž umři!kdo si to přečetla tak do 5 dnů umře musela jsem to napsat jinak bych umřela do 5 dnů kdo si to přečetla tak to napište do jiného blogu nebo umřete do 5 dnů a to fakt!!

158 SSS SSS | 21. července 2015 v 9:54 | Reagovat

POZOR !!!!!
čarodějky se zrodily z popela dračího tak požádej ďábla samotného jenž umři!kdo si to přečetla tak do 5 dnů umře musela jsem to napsat jinak bych umřela do 5 dnů kdo si to přečetla tak to napište do jiného blogu nebo umřete do 5 dnů a to fakt!!

159 nela nela | 5. září 2015 v 16:13 | Reagovat

jedobrý strašit deti ale ne takle,

160 XXX XXX | 29. listopadu 2015 v 6:36 | Reagovat

DONT READ THIS. YOU WILL BE KISSED ON THE NEAREST POSSIBLE FRIDAY BY THE LOVE OF YOUR LIFE. TOMORROW WILL BE THE BEST DAY OF YOUR LIFE. NOW YOU'VE STARTED READING THIS. DON'T STOP. THIS IS SO FREAKY. 1. say your name ten times. 2.say your mom's name five times. 3. say your crushes three times. 4. paste this to four other groups. If you do this, your crush will kiss you on the nearest Friday. But if you read this and do not paste this, then you will have very bad luck. SEND THIS TO 5 GROUPS IN 143 MINUTES. WHEN YOU'RE DONE PRESS F6 AND YOUR CRUSH'S NAME WILL APPEAR IN BIG LETTERS ON THE SCREEN. THIS IS SO FREAKY BECAUSE IT ACTUALLY WORKS

161 Julie Julie | E-mail | 18. června 2016 v 12:39 | Reagovat

Čarodějky se zrodili z popela dračího tak ppožádej ďábla samotného jenž umři!Kdo si to přečetla tak do 5 dnů umře musela jsem to napsat jinak bych umřela do 5 dnů kdo si přečetla tak to napište do jiného blogi nebo umřete do 5 dnů a to fakt!!

162 Pavel Pavel | E-mail | 19. června 2016 v 21:25 | Reagovat

My jsme s kámošem vyvolávali duchy,už po druhé, ale na tabulce když jsme řekli, ať pokud tu je, posune skleničku na ANO. Ale on dal skleničku na Ne :-) Asi to nepochopil, ale ani já. Měl jsem potom v hlavě velký bordel :-)

163 Monika Monika | E-mail | 5. října 2016 v 16:48 | Reagovat

chtěla bych vyvolat babičku , budeme 2 nebo 3 , všechny jsme jí znali , mám i předmět co jí patři , ale nevím jak udělat vyvolání a také nevím co dělat v případě že přijde špatný duch a jak ho odvolat . potřebovala bych poradit prosím ...

164 Tereza Tereza | E-mail | 12. prosince 2016 v 2:48 | Reagovat

vy jste fakt marný .... hlavně holky v 11 letech jak jsem tady četla .... když jak říkáte ''zapomněli jste vyvolat'' a nemáte všechno předem plánované i odvolání tak to nedělejte vůbec ani se duchům nedivím když je takhle furt otravujete blbostma že vás nenechají pak na pokoji a pomstí se vzpamatujte se!!!!

165 Davidboamn Davidboamn | E-mail | Web | 21. března 2017 v 14:01 | Reagovat

Do you feel the pain of acid reflux? Do you feel a fire inside your chest? Are you miserable? Are you ready for the issues to stop? Continue reading to find out how. Keep reading to learn to control acid reflux for good and to end the misery for good.

You may need to balance out hydrochloric acid amounts in your body if you want to reduce acid reflux and its symptoms. You can do this, for instance, by using sea salt rather than table salt. Sea salt has chloride and minerals that are good for the stomach and prevent acid.

<a href=https://www.viagrasansordonnancefr.com/sildenafil-generique-avis-pas-cher/>https://www.viagrasansordonnancefr.com/sildenafil-generique-avis-pas-cher/</a>

166 Brandonrulge Brandonrulge | E-mail | 17. října 2017 v 16:23 | Reagovat

Wmpikjfap
Купить купить <a href=https://www.1prikid.ru/koshelki-portmone/>женские кошельки</a> в москве, Купить <a href=https://www.1prikid.ru/koshelki-portmone/>кошельки женские</a> finn

167 CoreyZoorb CoreyZoorb | E-mail | Web | 18. března 2018 v 21:47 | Reagovat

Kudos! Plenty of postings!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama