Omlouvám se

18. ledna 2008 v 12:02 | danissko |  O mě a o blogu
Lidičky já se vám moc omlouvám že dlouho dobu na mém blogu nic nepřibylo ale byl sem mimo možnost kontaktu s upírkou která mi poskytuje fotky a navíc sem neměl čas na internet. Doufám že moji omluvu příjmete.
Pokusím se to zase všechno tady zavést na ty koleje na kterých to tu bylo dřív. Což znamená častý až pravidelný přísun článku a dalších věci co se blogu týče.
pripravuje se jeden příběh jedné upírky která se jí stala v roce 202 když ji umřela rodina tragyckou smrtí v rodíném baraku v den jejího svát a má za to že to uděll právě její stvořitel který chtěl aby se stala upírkou zaslala mi fotku svého stvořitele který si říka Moon....ale nevím jestli to mám dále dopracovat z toho co mi poslala .pPíše to tak aby s tím nebyla už žádná práce jen poskladat a zveřejnit. Jen bohužel nevím co sní je protože se mi 2 tydny neozvala aa už mi chyby jen závěr příběhu. Jen nevím jestli to mmám zveřejnit páč vím že se tu najde kupa lidí kteří budou říkat že sem to vymyslel z vlastni hlavy.
Ale více se dozvíte pokud se mi podaří se sní spojit na ICQ!
Lidičky případné otazky a jiné záležitosti me kontaktujte bud na mailu danissko@centrum.cz nebo na ICQ: 389-923-541 kde mě většinou naleznete cca od 15:10 do 23:00 a více
ještě jednou se vám svšem omlouvám a doufám že moji omluvu všeci příjmete
s pozdravem Danissko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama