Reakce na KOMENTÁŘ! + anketa

2. května 2008 v 6:00 | danissko |  O mě a o blogu
Zdravím Vás všechny
Mockrát vám všem děkuji za vaši návštěvu na mém blugu i přez to že sem nemohl kvůli škole a nedostatku času na něm pracovat. Ale to vše by mělo byt zase v normálu protože zkoušky mi začínají "až" za měsíc. Ale v myšlenkách me napadalo tenhle blog zrušit i přez poměrně velkou návštěvnost.
Ve vašich komentářích kterých je vážně požehnáno se ptáte i na moji přítelkyni Dydy a jeji blog že vám nefunguje odkaz. Ano ani nemůže fungovat protože po naší domluvě sme ten blog zrušili , protože nebyl čas a nastaly problémy rodiného rázu a i kvůly škole.
Ale příznicci Dydy a mě (danisska) se nemusíte strachovat že b ste o nás přišli to fakt ne! A právě že tomu je naopak my se k vám vracíme a ještě s větší "palebnou silou aby sme vás dokázali polapit co nejvíce". Dydy mě oznámila že chce založit nový blog ale že neche v tom být sama a tak sem se jí hned nabýdnul já a neváhala v tom aby mi řekla ano pro spolupráci.
Takže příznivci starého blogu LAFEE-DYDY a LaFee teď se pohodlně usaďte protože k vám přichází nový projekt ve složení Dydy&danissko!
Ale všechno je teprve na úplném počátku takže nám dejte čásek aby sme to pořádně rozjeli! Podle mě tahle spolupráce na novém blogu bude velice kvalitní. Už jen díky tomu že náš zdroj jsou členové z kapely od zpěvačky Lafee ale i samotná Christina Klein a což svědší o tom že se připravuje kvalitní blog!
Do 24 hodin vám sem uveřejním odkaz noveho blogu. Sice už ho znám ale jestě na něm je nic není protože sme ho založili 1.5. 2008 přibližně v 22:00 hodin takže není divu že jsme tam nic nepřidali. Ale odkaz na tento blog samozřejmě naleznete v mých spřátelených blogách.
Doufám že se vám bude nový blog líbit a mockrát vám děkuji za vaši přízeň a věřím že i nadále bude alespoň taková jaká je teď.
Váši Danissko, Dydy!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama